5D kino – Galerie Harfa nebo NC Eden ? | Xweb.8u.cz

Hledat

5D kino – Galerie Harfa nebo NC Eden ?

[mudslide:picasa,0,jakub.stingl,5704598427962901729,5,120,left]

 

Už jste vyzkoušeli 5D kino ? Poslední měsíce začíná být poměrně populání na slevových portálech, kde ceny klesají na částky kolem 50Kč/osobu. Dva hlavní představitelé jsou No Limit Fun v nákupním centru Eden a 5D KINO PRAHA na Harfě. A jaký je mezi nimi rozdíl ?

 

 

 

Obě kina disponují sály podobné velikosti, kam se vejde pouze pár lidí. Protože však představení trvají do 10min, bohatě to postačí a naopak si užijete většího soukromí. Nesmíte ovšem počítat to, že vás natáčí kamera, která přenáší obraz přímo před sál. Eden se na svých stránkách pyšní, že je nejkvalitnější v České republice. S tímto po zkušenostech z obou představení určitě souhlasím, efekty sněhu či šimrání netopýrů jsou opravdu mnohem reálnější než bublinkovač a švihající pásek na Harfě. Na druhou stranu v zkrátka Edenu nemáte ten pravý pocit jako na horské dráze.  Při porovnání s s konkurentem si přepadáte spíš na takové příjemné projížďce, při pádu totiž nemáte ten skutečně děsivý pocit, který na Českomoravské rozhodně nechybí.

Celkově bych určitě doporučil obě varianty, nicméně osobně bych dal přednost spíše 5D KINU PRAHA Harfa, sice není na takové technické úrovni, kdy se občas stane, že prolétnete objekty, které jen oblétáte, ale já osobně jsem si odtud odnesl o stupínek větší zážitky. Také mě tak trochu i ovlivnilo to, že v  No Limit Fun v NC Eden byly opravdu neuvěřitelně umatlaná všechna madla na držení, takže po skončení jsme jako první utíkali na záchody si umýt ruce :-).

Komentáře uzavřeny.

Archivy

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat