Avatar – online díly a film ke zhlédnutí | Xweb.8u.cz

Hledat

Avatar – online díly a film ke zhlédnutí

[mudslide:picasa,0,jakub.stingl,5710780408741115329,19,144,left]

 

Vzduch, Voda, Země, Oheň. Příběh čtyř národů spojených jedním chlapcem Avatarem Aangem. Pouze on vládne všem čtyřem živlům a hlídá harmonii světa. Aang však jednoho dne zmizel a Národ ohně rozpoutal válku. Po sto letech se objevil nový Avatar a je jenom na něm, aby navrátil ztacenou rovnováhu.

To je úvod do jednoho z nejnapínavější animovaných seriálů z produkce Nickelodeonu. Odehrává se ve světě podivuhodných zvířat a lidí rozdělených do čtyř národů podle živlů, kterým někteří jedinci vládnou. Legenda o Aangovi je příběh pradávného souboje dobra a zla, příběh o přátelství a nenávisti.

Na CSFD má seriál výborné hodnocení 85% a patří k nejoblíbenějším. Jeden díl má zhruba 30 minut a všechny tři série dohromady nabízí 61 dílů zábavy.

K jeho zhlédnutí Vám stačí navštívit stránku www.avatar.funsite.cz a vychutnat si napínavý děj.

6 x komentář ohledně: Avatar – online díly a film ke zhlédnutí

 • Moc moc :

  👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 moc se zlobím vy chuligáni!… 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡

 • Dobrý den,

  chtěl bych Vás touto cestou oslovit k affiliate programu firmy Přímé pojištění. Líbí se nám Váš blog a tak co byste řekl zveřejnění našeho loga na vaší stránce (kupříkladu v nějakém sloupečku vpravo či vlevo) s odkazem a pokud by si nějaký návštěvník přes vaše stránky u nás uzavřel povinné ručení, dáme Vám 100 Kč za každého takového.

  Pokud by se vám nabídka líbila, neváhejte odepsat 🙂

  Jinak jsem taky z VŠE a přeji hodně štěstí ve studiu.

  S pozdravem Jan Havlíček
  Přímépojištění.cz

  • TerkusCZ :

   Dobrý den,
   no ona tady na webu je většina návštěvníků – přes 85% do 19let a z toho větší část jsou dívky, takže se obávám, že by zdejší cílovou skupinu nabídka pojištění bohužel příliš neoslovila. Každopádně vážně moc děkuji za nabídku a i za pochvalu 🙄 .

 • Araj :

  chjo …. kvalita dílů tady není příliš dobrá 😥 – zkouším to někde sehnat ke stáhnutí, první kniha je celá na ulozto.cz, ale další nemůžu nikde sehnat… neporadíte? díky

  • admin :

   To se zkuste zeptat na stránkách výše, ještě nedávno tam rychlá diskuze v levém panelu docela žila 🙂

Archivy