Co pro lepší spánek, chuť do života a paměť? DMAE | Xweb.8u.cz

Hledat

Co pro lepší spánek, chuť do života a paměť? DMAE

[mudslide:picasa,0,jakub.stingl,5704598427962901729,5,120,left]

 

Hledáte proti stresu, lepší spánek a na zlepšení paměti?

Máme tip!

 

 

Proti stresu, špatné náladě a k lepší paměti či koncentraci pomáhá DMAE. Jedná se o přírodní potravinové doplňky, které obsahují dimetylaminoetanol. Ten je standardně přítomen v malém množství v lidském mozku, kde slouží jako potrava pro mozek. Vlivem každodenního stresu a všudypřítomných toxických látek však ubývá. Proto je třeba ho tělu dodat. DMAE stimuluje produkci acetylcholinu a cholinu, tím zlepšuje paměť, procesy učení, odstraňuje únavu a přidá chuť do nejrůznějších aktivit. Nedostatkem acetylcholinu dnes trpí údajně až 75 % populace.

DMAE

 

Najdou se zde však i další efekty: zpomalení přirozených procesů stárnutí, podpora správného metabolismu, zlepšení sexuální výkonnosti, zvýšení libida a sexuální touhy. Posiluje imunitní systém a pomáhá ke sladšímu spánku.

 

Prodává se nejčastěji v podobě tablet a je vyráběn celou řadou výrobců. Pozor na levnější produkty, které obsahují mnohem menší podíl DMAE.

 

Za vyzkoušení stojí DMAE B-FORTE. To obsahuje navíc vitamíny B5 a B6., které pomáhají pro rychlejší a silnější nástup účinků.

Více v najdete zde <

Komentáře uzavřeny.

Archivy

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat