Jak kopírovat a stahovat ze Studijni-svet.cz a Rozbor-dila.cz | Xweb.8u.cz

Hledat

Jak kopírovat a stahovat ze Studijni-svet.cz a Rozbor-dila.cz

[mudslide:picasa,0,jakub.stingl,5704598427962901729,5,120,left]

 

Chcete kopírovat text z Rozbor-dila.cz nebo stahovat PDF soubory ze Studijni-svet.cz? Přečtěte si jak na to!

 

 

Češi jsou typický národ, který miluje mít co nejvíce věcí zadarmo, proto mě neudivuje snaha obejít zabezpečení webů Studijni.svet.cz a stahovat zdarma….dokonce jsem viděl i návod ve formě videa. Co mě ale zaráží je až taková přehnaná snaha, kdy je „legální“ metoda zdarma a mnohem jednodušší a rychlejší, ale přesto prostě ten pocit mít to vychytralou cestou i když to zabere mnohokrát více času pro mnoho lidí zdánlivě výhodnější. Pokud se rozhodnete postupovat podle pokynů na stránce, zabere to registraci + tak 9 minut času a nic neplatíte! Nebo můžete jít složitější cestou a každou otázku ručně krást po jedné a každá vám zabere tak 10 minut. Když někdo potřebuje 20 otázek k maturitě, tak je to 15 minut x 200 minut! A  neuvěříte kolika lidem přijde ta druhá varianta výhodnější…

7 x komentář ohledně: Jak kopírovat a stahovat ze Studijni-svet.cz a Rozbor-dila.cz

 • Denis :

  Ahoj, kde můžu získat soubory, které jsou uvedené na obrázku zde: http://www.xweb.8u.cz/cekani-na-godota-rozbor-dila-vip/ Myslím tedy Čekání na Godota a Pygmalion. Potřebuji přesně to, co je na těch obrázcích :). Tak se chci zeptat, jak to stáhnu. Když si udělám VIP na studijní svět, dostanu nějak heslo k tadytomu souboru na xweb? Děkuji.

  • admin :

   Ahoj 🙂 všechny rozbory z tohoto webu byly přesunuty na skupinu webů Studijni-svet.cz, tudíž tam najdeš všechny zde v minulosti zveřejněné a dalších více než 1400 jiných maturitních rozborů. Nechybí ani maturitní otázky z úplně jiných předmětů. Vše získáš (jak píšeš) prostřednictvím uvedeného VIP.

   • Denis :

    Takže chápu správně, že to najdu zde: http://www.rozbor-dila.cz/seznam-rozboru/?

    Já jsem se díval do toho miniaturního obrázku (jak jsem uváděl link) a žádný stejný text ani strukturu jsem na tom webu nenašel nenašel. Navíc doufám dostat ten VIP účet. Připravuji se totiž na maturitu (zpracovávám se do dle pomocného schématu od didaktisu) a tyto dvě díla jsou naprosto prioritní pro mě :D.

    Předem dík za odpověď.

 • Denis :

  Já už teda posílal soubor (včera), tak si nejsem jistý, kam mám tu žádost napsat teď. 😀
  Asi prudim hodně, co? 😀

  • admin :

   Aha, tak já to zařídim 🙂 😀 heslo přijde na mail :).

 • Denis :

  Díky moc!! Dostal jsem ho 🙂 😀

Archivy